ارسال آگهی در آگهی مشاغل و کسب و کار سیستم سی سی ال بسیار راحت و کاربر پسند طراحی شده و سعی بر این بوده که از تمامی امکانات لازم شما عزیزان را بهرمند نمائیم از این رو شما تنها کافیست که بر روی افزودن آگهی کلیک کرده و شروع به معرفی کسب و کار خود با گرافیک بالا به هم میهنان عزیز کشور و حتی خارج از کشور نمائید برای این که بیشتر از راهنمائی سایت استفاده کنید در ادامه این مطلب با شما هستیم.

1. یک حساب کاربری بسازید

هر چند که برای ارسال آگهی در سی سی ال نیاز به ثبت نام نیست اما توصیه ما برای شما ساخت یک حساب کاربری در سایت است که کمتر از چند دقیقه وقت شما را به خود اختصاص خواهد داد.

از مزیت های ساخت حساب کاربری در این سایت، استفاده از امکانات جانبی که بعدها مورد نیاز شما است می باشد چرا که ممکن است بعد از ارسال آگهی نیازمند ویرایش دوباره آگهی داشته باشید که با ساخت حساب کاربری کار شما بسیار راحت خواهد بود.

2. اگهی خود را ارسال کنید

حال که حساب کاربری خود را ساخته اید با خیال راحت به ارسال آگهی خود نمائید و نیاز به توضیحات اضافه نیست چرا که در این بخش با طراحی زیبا و کاربرپسند سایت همه چیز گویا و راحت است.

چنانچه در هر بخش از فرایند ارسال آگهی با مشکا مواجه شدید می توانید با ارسال پیام به میدیران سایت از مشاوره رایگان که از امکانات فوق العاده سایت است استفاده فرمائید.

3. چرا ارسال آگهی در سی سی ال

سی سی ال با امکانات سئو و بهینه سازی که در طراحی سایت انجام پذیرفته کسب و کار شما را در اسرع وقت در سراسر اینترنت به اشتراک گذاشته و از همان ابتدا این مورد را می توانید لمس و مشاهده نمائید.

چگونه قابل لمس است این را با تماس هایی که از طریق سی سی ال و یا تماس های تلفنی که به شما خواهد شد و حتی فروش محصولات و یا انجام خدماتی ارائه می دهید می توانید مشاهده کنید.

این چیزی است که ما با Listify انجام دادیم.

همین الان شروع کنید.